לקבלת ייעוץ ראשוני השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  phoneלתיאום פגישה אישית 054-4226117

  צור קשר

  לקבלת ייעוץ ראשוני

  נשמח לעמוד לשירותכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום בטלפון 054-4226117

   לקוחות ממליצים

   מספר המלצות מלקוחותינו
   א. כ., הרצליה
   תודה לצוות עורכי הדין
   אני מבקשת להודות לצוות עורכי הדין של משרד וינגסט שלו, על ליווי מקצועי וטוב בימים קשים. בזכותכם, משבר קשה נגמר מבחינתי בסדר, בהסדר שאני יכולה לחיות איתו. כבר לאחר כמה פגישות איתכם ידעתי שאני בידיים טובות, ולא הכזבתם. אז תודה, תהיו בטוחים שאמליץ עליכם בשמחה למי שיצטרך.
   דן, תל אביב
   תודה לצוות עורכי הדין
   תודה על עבודה מקצועית, תודה שליוויתם לכל האורך (והיה ארוך...), ותודה שלא ויתרתם על אף פיפס. אתם ראויים לאמון, ממליץ לעבוד איתכם. תבורכו,
   שימי, רחובות
   תודה לצוות עורכי הדין
   מי שמחפש עורך דין משפחה מומלץ, כזה שיכול לדאוג לטיפול בנושאים משפחתיים עדינים, ויודע לעשות את זה בטאקט הראוי - אני ממליץ על וינגסט-שלו, שפשוט הצילו אותי, ורק בזכות ידע מקצועי עצום והמון אנושיות. עו"ד בתיה, מצאה פתרונות "מחוץ לקופסה", ידעה איך לארגן דברים בצורה הכי טובה עבורי, ודאגה לשמור על מה שהיה לי חשוב להשיג. אני מוריד את הכובע בפניכם ושמח שבמקרה שמעתי עליכם מחבר ומייד התקשרתי. כל הכבוד!
   נורית, פתח תקווה
   תודה לצוות עורכי הדין
   לעולם לא יהיו לי מספיק מילים להודות לכם. בתהליך גירושין אכזר, שהתחיל מרצון חזק לעשות הרבה רע אחד לשני, עם שלושה ילדים קטנים באמצע, אתם הייתם קרן אור. החזרתם דברים לפרופורציות, לא סיבכתם את הדברים ולא עודדתם אותנו להמשיך להתנצח. מצאת פתרונות יצירתיים, מהירים, וסגרתם את התהליך. יותר מהכל אני רוצה להודות לכם בשם הילדים שלי, שחוו פחות תסכול מאז שאתם בתמונה. אתם אנושיים ואכפתיים, וזה המון. אז תודה.

   * תוכן האתר מובא לאינפורמציה כללית בלבד ואינו מהווה ייעוץ משפטי הניתן ע“י עורכי דין ו/או תחליף לו. ההסתמכות על תוכן האתר הינה באחריות המשתמש בלבד. אין בשימוש באתר כדי ליצור יחסי עו“ד – לקוח.

   קידום האתר ע"י פרוסייטס | Powered & Designed by EVEREST

   לקבלת ייעוץ ראשוני

    Share