לקבלת ייעוץ ראשוני השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  phoneלתיאום פגישה אישית 054-4226117

  גישור גירושין

  גירושין עשויים להיות הליך לא פשוט המאופיין בסערת רגשות והעלול להתדרדר בקלות לכדי "החלפת מהלומות" משפטית הגורמת נזק לשני הצדדים גם יחד ולמרבה הצער גם לילדים משותפים אם ישנם כאלה.

  אולם אין הכרח שכך יראו פני הדברים, אם למרות שחיי הנישואים עלו על שירטון משכילים בני הזוג להמשיך לשתף פעולה ולו רק כדי לאפשר לעצמם פרידה יעילה, הוגנת ומכובדת הרי שניתן לקיים הליך גירושין בהסכמה ולעיתים אפילו גירושין בגישור.

  משרד עורכי דין שלו & וינגסט, מספק שירותי גישור גירושין, פגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, מענה מיידי בכל שאלה ועניין.

  נשמח לעמוד לשירותכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום בטלפון 054-4226117, או מלאו את טופס צור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

  גישור גירושין

  יתרונות גירושין בהסכמה בכלל ובהליך גישור בפרט

  ישנם מקרים בהם בני זוג המצויים בפתחו של הליך גירושין ניחנים במוכנות לשתף פעולה ולסיים את נישואיהם תוך קיום מו"מ ענייני ויעיל המוביל לניסוח הסכם גירושין המקובל על שני הצדדים (גישור גירושין).

  פעמים רבות למרות נכונות זו מבקש כל אחד מהצדדים להיעזר בעו"ד מטעמו וכך באי כוחם של הצדדים מנהלים את ההליך תוך שכל אחד מהם דואג לאינטרסים של מרשו. הליך שכזה מכונה "גירושין בהסכמה".

  אם הנכונות לשתף פעולה עולה לכדי יכולת לשבת יחדיו בפני מגשר בודד פתוחה בפני הצדדים האפשרות להיעזר בשירותיו של עורך דין לענייני משפחה אשר ייקח על עצמו להעניק ליווי משפטי לשני הצדדים גם יחד. הליך שכזה מכונה "גירושין בגישור".

  היתרונות בהגעה להסכמות באופן של הידברות וללא שבית המשפט נדרש להתערב ולפסוק ברורים. הליך הגירושין כולו מתנהל באופן נינוח יותר, פוחתת הסכנה שהדברים יסתבכו ויתפתח מאבק משפטי ארוך, מתיש ובזבזני.

  בדרך כלל הליך גירושין בהסכמה מבטיח שהצדדים יוכלו להמשיך חייהם ללא שיידרשו להליכים משפטיים נוספים גם אם עליהם להמשיך לגדל ילדים משותפים (או אולי לנהל יחד עסק משותף).

  יתרון חשוב נוסף של גישור גירושין הוא מזעור הטראומה לילדים הזוכים גם לקבל דוגמא אישית מהוריהם בכל הקשור לטיפול במחלוקות תוך הידברות וללא גלישה לפסים הרסניים.

  אם ניתן לקיים הליך גישור גירושין הרי שלכל היתרונות הנ"ל מתווסף יתרון נוסף והוא החיסכון בהוצאות, חיסכון הנובע מכך ששני הצדדים ממנים יחד תשלום לעורך דין בודד. ברוב המקרים גישור גירושין הוא הליך קצר ויעיל אפילו ביחס לגירושין בהסכמה (בו לכל אחד מהצדדים ייצוג משפטי משלו).

  תנאים מוקדמים ובחירת מגשר

  כאמור לא תמיד פתוחה בפני בני זוג העומדים בפני גירושין האפשרות לפנות להליך גירושין בגישור. כדי שהליך כזה ינוהל בהצלחה הצדדים חייבים להיות בעלי נכונות כנה ויכולת אמיתית לשבת יחדיו וללבן את הסוגיות מתוך אמונה שתמיד ניתן למצוא את עמק השווה בגישור גירושין.

  חשוב מאוד לבחור עורך דין לענייני משפחה שלו לא רק הידע והניסיון הדרושים אלא גם שעימו אנו מרגישים שיש לנו שפה משותפת וכן ששני הצדדים ירגישו בנוח במחיצתו במהלך הפגישות שיובילו לגיבוש הסכם הגירושין.

  במשרד עו"ד משפחה עורכי דין וינגסט שלו ושות' תמצאו עורכי דין לענייני משפחה המתמחים בתחום הגירושין בכלל ובקיום הליכי גישור גירושין בפרט.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה בנושא זה, נוכל לבחון עימכם אם הליך כזה מתאים לכם ובמידה ויסתבר שכן להעניק לכם ליווי משפטי אישי, מקצועי ומסור עד לסיום מוצלח של הליך הגירושין בגישור.

  משרד עורכי דין שלו & וינגסט, מספק שירותי גישור גירושין, פגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, מענה מיידי בכל שאלה ועניין.

  נשמח לעמוד לשירותכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום בטלפון 054-4226117, או מלאו את טופס צור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

  * תוכן האתר מובא לאינפורמציה כללית בלבד ואינו מהווה ייעוץ משפטי הניתן ע“י עורכי דין ו/או תחליף לו. ההסתמכות על תוכן האתר הינה באחריות המשתמש בלבד. אין בשימוש באתר כדי ליצור יחסי עו“ד – לקוח.

  קידום האתר ע"י פרוסייטס | Powered & Designed by EVEREST

  לקבלת ייעוץ ראשוני

   Share