לקבלת ייעוץ ראשוני השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  phoneלתיאום פגישה אישית 054-4226117

  מזונות

  תהליך הגירושין אינו תהליך קל, לא כל שכן כאשר מדובר על פירוק תא משפחתי שיש בו ילדים. במהלך ההתמודדות עם ההיבטים הרגשיים של הפרידה, יש צורך להתמודד גם עם ההיבטים היותר חומריים שלה, למשל, יש צורך למצוא איזון כלכלי חדש. אחת ההחלטות המשמעותיות בהתמודדות עם תהליך הגירושין הוא קביעת גובה המזונות שישולמו, בדרך כלל בידי הבעל לאישה. גובה מזונות הילדים, מזונות אישה במידת הצורך, ושאר תשלומים – כל אלה ייקבעו בעת הגירושין ויהיה קשה מאוד לבצע שינוי בקביעות אלה בהמשך. זה הזמן להיוועץ במשרד עורכי דין גירושים איכותי, אם עוד לא עשיתם כן.

  מזונות

  מהם דמי מזונות?

  מזונות הינם התשלומים שהבעל מעביר (בדרך כלל) לאישה על מנת לאפשר לאישה ולילדים שמירה על רמת החיים לה הורגלו. גובה המזונות שישולמו נקבע (או מאושר) על ידי הערכאה המשפטית הרלוונטית (בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני) והוא מושפע ממשתנים רבים כמו גילאי הילדים, המשמורת שנקבעה, ועוד.

  דמי מזונות אישה

  על פי הדין העברי על הבעל מוטלת החובה לכלכל את אשתו, ולכן האישה זכאית על פי דין לתבוע תשלום של דמי מזונות אישה. דמי מזונות האישה ישולמו על ידי הבעל בזמן שבני הזוג הם פרודים אבל עדיין לא גרושים, וייקבעו בסכום שיאפשר לאישה להמשיך להתקיים ברמת החיים אליה הורגלה בבית המשותף או בבית ההורים (הגבוה מבין השניים). מזונות אישה מהווים לא פעם זרז להגעה להסכמות מצד הבעל ולהשלמת תהליך הגירושין.

  דמי מזונות ילדים

  על פי הדין העברי, מחויב האב לספק את התמיכה הכלכלית הנדרשת עבור ילדיו בצרכים הכרחיים שלהם (מזון, ביגוד, חינוך, מדור, בריאות) ובצרכים מדין צדקה במחצית הסכום ביחד עם אימם (בילויים, מתנות, חוגים, טיולים, וכדומה). גובה דמי המזונות נקבע על ידי הערכאה המשפטית הרלוונטית, כאשר ברקע נשקלים בראש ובראשונה צרכי הילדים ורמת החיים לה הורגלו, ולאחר מכן מצדו של האב, יכולותיו הכלכליות ורמת ההכנסה שלו.
  דמי מזונות מינימאליים בישראל כיום עומדים על 1,250 ש"ח עבור ילד אחד, לזאת בדרך כלל מתווספים הוצאות מדור (תשלום על מקום המגורים – שכירות או משכנתא). סכום המזונות שנקבע הוא צמוד למדד.
  תשלום המזונות בדרך כלל פוחת עם הגיע הילד לגיל 18.

  קחו איש מקצוע איכותי שיעמוד לצידכם ברגעים קשים אלה

  הקביעה של דמי המזונות עבור הילדים והאישה במקרה הצורך, הינה החלטה משמעותית שהשלכותיה סבוכות ומשתנות לאורך שנות הגידול של הילדים. היוועצות במשרד עורכי דין גירושים מקצועי ומנוסה תסייע לכם להבין כיצד צפויים הצרכים והיכולות להשתנות לאורך השנים ולקבל את ההחלטה הטובה והמתאימה ביותר לכם – המתגרשים, ולילדים, אשר בשמם אתם פועלים.
  אנחנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ ראשונית ללא תשלום, לקבלת פרטים ומידע ולקביעת פגישה עם עורכי דין מזונות שיסייעו לכם להשיג את ההחלטה המתאימה ביותר עבורכם.

  * תוכן האתר מובא לאינפורמציה כללית בלבד ואינו מהווה ייעוץ משפטי הניתן ע“י עורכי דין ו/או תחליף לו. ההסתמכות על תוכן האתר הינה באחריות המשתמש בלבד. אין בשימוש באתר כדי ליצור יחסי עו“ד – לקוח.

  קידום האתר ע"י פרוסייטס | Powered & Designed by EVEREST

  לקבלת ייעוץ ראשוני

   Share