לקבלת ייעוץ ראשוני השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
phoneלתיאום פגישה אישית 054-4226117

מביאים את ההוכחות – מתגרשים במהירות

אם אתם סבורים שהמעסיק שלכם לא קיים את החובות שלו כפי שכתוב בצורה מפורשת בחוק הגנת השכר אתם מוזמנים לפנות אל עורך דין בעל מומחיות בתחום דיני עבודה. אם אתם מצויים בהליך גירושין ומעוניינים להוכיח שאתם מרוויחים שכר מסוים ואילו הבת זוג לשעבר טוענת אחרת (או כל סיטואציה אחרת בה אתם צריכים להוכיח מהי ההכנסה החודשית או השנתית שלכם), תוכלו להוכיח את סכום ההכנסה על ידי הצגת תלושי שכר מפורטים בהם רשומים השכר החודשי שלכן, כמות השעות וימי העבודה החודשיים שלכם. אם אין לכם תלושי שכר הגיע הזמן לברר מדוע.

שקיפות לעיני העובד – חובה

אם אתם מעוניינים להוכיח נתון זה או אחר בכל הקשור אל התעסוקה שלכם, אם הכוונה היא אל שעות עבודה חודשיות ותנאים שונים במקום העבודה תוכלו לעשות זאת בקלות וזאת משום שחוק הגנת השכר שיצא ומחייב את המעסיקים שלכם לפרט באופן מדויק מהי כמות שעות העבודה החודשיות שלכם ומספר ימי העבודה. למעשה, מעסיק שאינו מספק פרטים אלו לעובד שלו נחשב כמבצע עבירה פלילית. מסיבה זו ניתן לראות ברוב מקומות העבודה שעון נוכחות מכני, דיגיטלי או כל שעון נוכחות חכם אחר בו מחתים העובד כניסה אל מקום העבודה, הפסקות ושעת יציאה בסיום יום עבודה.

הוכחת הכנסה – מקרים של גירושין

יש מקרים רבים של אנשים שמחליטים להתגרש משום ניאוף או משום סיבת אי התאמה זו או אחרת. כיוון שלא תמיד פירוק הזוגיות מוסכם על שני הצדדים יש מצבים בהם אחד מהצדדים מנסה לפגוע באחר או לקבל ממנו יותר ממה שמוצע במסגרת הסכם הגירושין. כאשר אין הסכמה על הדברים יכולים להיות מצבים בהם אחד מבני הזוג שוכר בלש פרטי על מנת שיוכיח שאחד מהצדדים בגד ולכן ניתן לבקש התרת נישואין מבית הדין הרבני ויש מקרים בהם אחד מבני הזוג מעוניין שהבלש יאתר חשבונות בנק סמויים או רכוש שלא דווח. במקרים רבים אחד מהצדדים נדרש להוכיח שאין לו הכנסות נוספות או רכוש מלבד אלו עליהם דיווח. אחת הדרכים להוכיח מהי ההכנסה השנתית היא על ידי הצגת נתוני תלושי השכר. כיום, בעקבות חוק הגנת שכר, תלושים אלו כוללים את כל הנתונים החשובים הקשורים אל ההעסקה של העובד.

לסיכום, במקרים שבו מעוניינים להיפרד יש לפנות אל עו"ד גירושין (עו"ד לענייני משפחה) ולהביא עמכם הוכחות הכנסה, דבר שיעזור לעורך הדין להציע סכום ריאלי בכל הקשור אל דמי המזונות אותם תצטרכו לשלם. בהצלחה!

Share
כתבו תגובה

מלאו פרטים והוסיפו תגובה, הפרטים לא יתפרסמו ולא ישמרו במערכת

פגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, מענה מיידי בכל שאלה ועניין.

נשמח לעמוד לשירותכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום בטלפון 054-4226117, או מלאו את טופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

 


 

עיקבו אחרינו:

  • youtube
  • linkdin
  • facebook

* תוכן האתר מובא לאינפורמציה כללית בלבד ואינו מהווה ייעוץ משפטי הניתן ע“י עורכי דין ו/או תחליף לו. ההסתמכות על תוכן האתר הינה באחריות המשתמש בלבד. אין בשימוש באתר כדי ליצור יחסי עו“ד – לקוח.

קידום האתר ע"י פרוסייטס | Powered & Designed by EVEREST

לקבלת ייעוץ ראשוני

Share