לקבלת ייעוץ ראשוני השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  phoneלתיאום פגישה אישית 054-4226117

  הסכם גירושין

  כאשר בני זוג מחליטים להתגרש, מטבע הדברים עליהם לקבל החלטות רבות מורכבות ביותר. עליהם לחלק ביניהם את הרכוש שברשותם.

  במידה ויש ילדים בתמונה עליהם להסדיר את אופן התנהלותם, הן מבחינה כספית -מזונות ילדים והן מבחינה ארגונית -משמורת והסדרי ראייה. בפני בני הזוג עומדות שתי אפשרויות, האחת, האפשרות הנפוצה, אך הלא כל כך מוצלחת, של דיונים ארוכים ומתישים בבתי משפט, זוהי אפשרות שבסופו של יום עלולה לגרום לילדים נזקים רבים, שכן הילדים נחשפים למתח שנוצר בין ההורים.

  חלופה יעילה הרבה יותר, היא הסדרת כל אותם נושאים באמצעות הסכם גירושין.

  משרד עורכי דין שלו & וינגסט, מספק שירותי עריכת הסכם גירושין, פגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, מענה מיידי בכל שאלה ועניין.

  נשמח לעמוד לשירותכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום בטלפון 054-4226117, או מלאו את טופס צור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

  משרד עורך דין טל וינגסט

  מהו הסכם גירושין?

  כשמו כן הוא, מסמך בו מביעים בני הזוג את ההסכמות אליהן הם מגיעים בכל תחום.
  כאמור, נכללים בהסכם נושא חלוקת הרכוש, חלוקת הנטל הכלכלי בכל הנוגע לגידול הילדים. וכן ההסכם מסדיר כל בעיה שמתעוררת במהלך הגירושין ושעלולה להתעורר לאחר מכן.

  חשוב לדעת, שאת הסכם הגירושין כדאי ונהוג להביא בפני בית המשפט על מנת שזה יאשר אותו ויעניק לו תוקף של פסק דין. כך תוקפו עולה על זה של חוזה רגיל והוא קל יותר לאכיפה במקרה שאינו מכובד על ידי מי מהצדדים.

  הסכם גירושין טוב הוא הסכם הצופה פני עתיד, כלומר הוא מגלם בתוכו את הבעיות או הדילמות העלולות להיווצר בעתיד.

  בהסכם הגירושין הנכתב על ידי עורך דין גירושין חייבות להיכלל סוגיות כגון: מזונות ילדים- מתי ישולם, אופן קבלת המזונות, עד איזה גיל ועוד. הסדרי ראייה- ההסדרים צריכים להיות מפורשים וברורים באופן חד משמעי הכוללים מס' ימים בשבוע, אורך המפגש, שבתות וחגים וכך מבטיחים כי בין ההורה לבין הילדים יהיה קשר רציף ומסודר שאינו פוגע בשגרת חייו של הילד.

  מזונות אישה- אם האישה בוחרת לוותר על מזונותיה הדבר צריך להיכתב באופן מפורש בהסכם. או לחילופין אם בני הזוג הסכימו על סכום מזונות אותו תקבל האישה, יש לציין בהסכם. רכוש- סוגיה זו היא חשובה במעלה וחובה שהיא תהיה מוסדרת בהסכם הגירושין באופן שלא משתמע לשני פנים.

  אם לבני הזוג יש רכב משותף, חסכונות, מיטלטלין, דירה ששייכת להם- יש לציין את אופן חלוקתם בהסכם.

  למותר לציין, כי בתהליך ההגעה להסכם גירושין יכולות לעלות סוגיות נוספות , שיצוינו בהסכם.

  כמו כן קיימת אפשרות כי באותם סוגיות שבהם בני הזוג לא הגיעו לכלל החלטה, תישאר ההחלטה בידי בי"ד או ביהמ"ש כך שהסכם הגירושין יכלול הסכמה על נושאים מסוימים בלבד.

  משרד עורכי דין שלו & וינגסט, מספק שירותי עריכת הסכם גירושין, פגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, מענה מיידי בכל שאלה ועניין.

  נשמח לעמוד לשירותכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום בטלפון 054-4226117, או מלאו את טופס צור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

  Share
  כתבו תגובה

  מלאו פרטים והוסיפו תגובה, הפרטים לא יתפרסמו ולא ישמרו במערכת

  פגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, מענה מיידי בכל שאלה ועניין.

  נשמח לעמוד לשירותכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום בטלפון 054-4226117, או מלאו את טופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

   


    

   עיקבו אחרינו:

   • youtube
   • facebook

   * תוכן האתר מובא לאינפורמציה כללית בלבד ואינו מהווה ייעוץ משפטי הניתן ע“י עורכי דין ו/או תחליף לו. ההסתמכות על תוכן האתר הינה באחריות המשתמש בלבד. אין בשימוש באתר כדי ליצור יחסי עו“ד – לקוח.

   קידום האתר ע"י פרוסייטס | Powered & Designed by EVEREST

   לקבלת ייעוץ ראשוני

    Share