לקבלת ייעוץ ראשוני השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  phoneלתיאום פגישה אישית 054-4226117

  גישור גירושין   

  אם קיבלתם החלטה לסיים את חיי הנישואין, וודאי ידוע לכם כי הליך גירושין ישפיע רבות על החיים שלכם. אם אתם חושבים על פירוק הזוגיות, הכנו עבורכם מדריך אשר יסייע לכם בנושא.

  משרד עורכי דין שלו & וינגסט, מספק ייעוץ משפטי בנושא גישור וייעוץ לפני גירושין, פגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, מענה מיידי בכל שאלה ועניין.

  נשמח לעמוד לשירותכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום בטלפון 054-4226117, או מלאו את טופס צור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

  Mediation and counseling before divorce

  גישור וייעוץ לפני גירושין


  לפני הכל- הקפידו להתייעץ

  פתיחת הליך גירושין אינו קל ולכן טרם קבלת ההחלטה , ההמלצה היא להתייעץ עם מומחים בתחום לצורך קבלת ייעוץ משפחתי.  התייעצות עם עורך דין לגירושין תסייע לכם בקבלת הסבר מקיף בנושא אודות ההיבטים המשפטיים וכן הנחיות כיצד יש לפעול. 

  במידה ויש חשש כי בן או בת הזוג ניסו להבריח נכסים מסוימים, הרי ניתן להוציא צו מניעה במטרה להגן על הזכויות הכספיות שלכם.

  הקפידו לאסוף את כל המסמכים

  ההמלצה היא להקפיד ולאסוף את כל המסמכים החשובים ביותר בהקשר לרכוש משותף כמו תדפיסי חשבונות בנק או מסמכי טאבו.

  מה יש לעשות במקרה בו מדובר בבגידה

  במקרה בו מדובר בבגידה, הרי עורך הדין ימליץ לכם לשמור את כל התכתובות המעידות על כך ובמקרים מסוימים לשכור את שירותיו של חוקר פרטי בתחום.

  הקפידו להתייעץ עם עורך דין גירושין בלבד

  בכל הקשור לנושאים משפטיים, ההמלצה היא להתייעץ עם עורך דין המתמחה בנושא במטרה לקבל את הייצוג הטוב ביותר. כאשר מדובר על גירושין הנושא מחייב להפגין בקיאות משפטית וגם רגישות רבה כלפי המשפחה.

  במסגרת ההליך, יש לשתף את עורך הדין בהיבטים רגישים מתקופת החיים המשותפת- פנייה לעורך דין בעל רגישות ומומחה בנושא תבטיח טיפול מקיף ואיכותי. בחירת משרד בעל התמחות בתחום דיני משפחה יסייע רבות לקידום הליך גירושין בצורה נכונה.

  הקפידו לשמור על דיסקרטיות

  אין ספק כי מדובר בהליך רגיש למדי ולכן חשוב מאד לשמור על דיסקרטיות- מדובר בהחלטה אישית שאינה פשוטה ולעיתים עשויה להיות מלווה במשבר רגשי. כל צד חווה את הפחדים והחששות שלו ויש רצון רב לשתף קרובים בכל הנושא.

  עם זאת, יש לזכור כי כל מה שאתם אומרים עשוי להגיע לבן הזוג ולכן כדאי להקפיד לשמור על פרטיות בכל הנוגע לאסטרטגייה.

  ההמלצה היא להימנע מקבלת עצות ולפעול בהתאם לייעוץ

  ההמלצה היא להימנע מקבלת עצות של חברים או בני משפחה ולפעול בהתאם לייעוץ שקיבלתם מטעם עורך הדין. טרם הגשת הבקשה, חשוב מאד להתייעץ עם עורך דין מוסמך בנושא על מנת לקבל את חוות הדעת.

  גישור וייעוץ לפני גירושין


  חשיבות הגישור טרם גירושין 

  דבר נוסף אשר יהיה באפשרותכם לעשות טרם פתיחת הליך גירושין הוא להגיע לקבלת ייעוץ משפחתי אצל מגשר מקצועי. פנייה אל מגשר מקצועי תסייע לכם רבות לצורך התדיינות בנושא.

  פגישה עם המגשר עשויה להאיר אצלכם זוויות שונות ולבחון את מערכת היחסים על ההיבטים השונים. מגשר מקצועי ידע לתת מקום ללבטים והחששות שלכם תוך ההליך ולעטוף אתכם בארשת בטחון.

  מאמרים נוספים הקשורים לנושא של גישור גירושין ואנחנו ממליצים לך לקרוא:

  1. עצות רגע לפני שפונים לעורך דין משפחה.
  2. מהי בקשת מדור ספציפי?
  3. סוגי גישור
  4. גישור גירושין.

  משרד עורכי דין שלו & וינגסט, מספק ייעוץ משפטי בנושא גישור וייעוץ לפני גירושין, פגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, מענה מיידי בכל שאלה ועניין.

  נשמח לעמוד לשירותכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום בטלפון 054-4226117, או מלאו את טופס צור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

  Share
  כתבו תגובה

  מלאו פרטים והוסיפו תגובה, הפרטים לא יתפרסמו ולא ישמרו במערכת

  פגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, מענה מיידי בכל שאלה ועניין.

  נשמח לעמוד לשירותכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום בטלפון 054-4226117, או מלאו את טופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

   


    

   עיקבו אחרינו:

   • youtube
   • facebook

   * תוכן האתר מובא לאינפורמציה כללית בלבד ואינו מהווה ייעוץ משפטי הניתן ע“י עורכי דין ו/או תחליף לו. ההסתמכות על תוכן האתר הינה באחריות המשתמש בלבד. אין בשימוש באתר כדי ליצור יחסי עו“ד – לקוח.

   קידום האתר ע"י פרוסייטס | Powered & Designed by EVEREST

   לקבלת ייעוץ ראשוני

    Share