לקבלת ייעוץ ראשוני השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  phoneלתיאום פגישה אישית 054-4226117

  עורך דין לענייני משפחה – משרד עורכי דין לענייני משפחה

  עורך דין לענייני משפחה - משרד עורכי דין לענייני משפחה

  משפחה היא אחד הנכסים היקרים ביותר שלנו, היא המסגרת אליה אנחנו משתייכים מרגע הולדתנו, והיא גם אחד המקומות בהם מתעוררים הקשיים הגדולים ביותר ביחסים.
  סכסוכים בין בני משפחה נוטים להיות טעונים רגשית, זאת משום שדווקא מבני משפחה אנו מצפים לתמיכה וקידום אינטרסים משותפים ולא להתנהלות פוגענית. בני זוג המחליטים לסיים נישואיהם בגירושין עלולים למצוא עצמם נסחפים אל תוך מאבק משפטי ארוך ויקר המוזן מסערת רגשות וכך הופך לזירת התכתשות בה כל צד מנסה לפגוע באחר ככל שיוכל.

   

  עורך דין לענייני משפחה הוא המספק ייעוץ וייצוג משפטי לבני משפחה הזקוקים לפתרונות משפטיים, בין אם תוך עירוב בית המשפט ובין אם לאו.
  מחלוקות אופייניות הן על רקע גירושין וירושה אולם למעשה כל עניין משפטי אזרחי בין בני משפחה, סכסוך על רקע עסקי בין בני משפחה שהם בעלים של עסק משותף למשל, ימצא פתרונות  במסגרת דיני המשפחה ותוך עירוב עורך דין דיני משפחה.

  כר משפטי רחב

  מלבד סכסוכים בין בני משפחה עורכי דין לדיני משפחה מטפלים גם בענייני מעמד אישי, כאשר הדין החל על אדם נגזר משיוכו לקבוצה מסוימת ולא בשל שהותו בטריטוריה מסוימת.
  כך יוצא שעורך דין לענייני משפחה אמונים על מגוון רחב של נושאים כגון אפוטרופסות, יוחסין, הורות (כולל אימוץ), ירושות, גירושין ועוד.
  משרד עורכי דין וינגסט ושות' מתמחה גם בתחום דיני המשפחה. נוכל להעניק לכם ליווי משפטי איכותי ומסור בכל עניין הקשור בתחום זה.

  בית המשפט לענייני משפחה

  בישראל הוקמה ערכאה משפטית ייחודית לטיפול בנושאים מתחום דיני המשפחה, זהו בית המשפט לענייני משפחה. עורכי דין דיני משפחה צוברים ניסיון בליטיגציה המתנהלת בין כתלי בית משפט זה תוך ניצול מאפייניה הייחודיים, כגון נכונות רבה יחסית של בית המשפט לשמוע טיעונים שאינם בעלי אופי משפטי טהור.

  עמידה איתנה על אינטרסים תוך התנהלות יעילה וזהירה

  לאור כל שתואר לעי"ל על נטייתם של סכסוכים בין בני משפחה להפוך סוערים, סבוכים וטעוני רגשות נדרשים עורך או עורכת דין לענייני משפחה לדעת לשמור בתקיפות על האינטרסים של לקוחותיהם אולם בה בעת להשכיל להתנהל אל מול הצד שמנגד באופן שימנע התדרדרות לכדי החלפת מהלומות משפטית אשר תקשה על מציאת פתרון ותאריך שלא לצורך את ההליך המשפטי על כל המשתמע מכך.

  עורכי דין לענייני משפחה הם משפטנים היודעים לא רק להעניק ייצוג משפטי מקצועי אלה גם לעשות זאת תוך גילוי הרגישות והתבונה הנחוצים כדי לספק פתרונות יעילים ללא גלישה במדרון החלקלק אל עבר התלהטות הסכסוך.

  בחירת עורך דין לדיני משפחה

  חיפוש שכותרתו דיני משפחה עורך דין יניב שלל תוצאות שכן יש היצע רחב של עורכי דין המגדירים עצמם גם עורכי דין בענייני משפחה. חשוב לזכור כי תחום עורך דין לענייני משפחה הוא תחום ייחודי הדורש התמקצעות, צבירת ידע וניסיון. לא כל עורך דין מתחום המשפט האזרחי יוכל לייצג אתכם נאמנה בסוגיות סבוכות, סימכו אך ורק על עורך דין לענייני משפחה.

  מעבר למקצועיות חשוב לוודא שאתם בוחרים עורך דין לענייני משפחה עימו יש לכם שפה משותפת ושידע להשיג עבורכם את התוצאה הטובה ביותר תוך התנהלות תקיפה אך גם רגישה ויעילה מול הצד שכנגד.
  במשרד עורכי דין וינגסט ושות' תמצאו עורך דין לענייני משפחה מן הרמה הגבוהה ביותר אשר ישמחו לספק לכם מידע מהימן וייעוץ משפטי. במידת הצורך תוכלו גם אתם לקבל מאיתנו ייצוג משפטי מעולה.

  עורך דין לענייני משפחה

  המשפחה שלנו היא אולי המשאב והערך החשוב ביותר שחשוב שנשמור עליו. הקשרים בין בני המשפחה – זו שיצרנו, וגם משפחת המקור (הורים, אחים, וכדומה), עומדים בבסיס ההוויה שלנו והם לעיתים גורמים לנו אושר ומחזקים אותנו – ולפעמים, אנחנו מוצאים את עצמנו חלק מתהליכים אנושיים לא פשוטים הנדרשים להכרעה על ידי אנשי מקצוע.

  עורכי דין לענייני משפחה מלווים תהליכים בתוך המשפחה, בעתיים יש לערב אנשי משפט. אלו, עשויים להיות תהליכים של גירושין, התמודדות עם חלוקת ירושה וצוואות, ואחרים. עורך דין לענייני משפחה נדרש לגלות ידע מקצועי נרחב בתחומים משפטיים רבים, כמו גם צדדים אנושיים ורגשיים שיאפשרו לו ללוות את הלקוחות שלו באמינות ובמקצועיות – ובחמלה הראויה.

  מתי חשוב לשקול מעורבות של עורך דין לענייני משפחה?

  התא המשפחתי שלנו הוא המקום הכי בטוח שלנו. אבל במקרים של סכסוכים או קשיים המתגלעים בתוך התא המשפחתי – חשוב להיוועץ בעורך דין מנוסה לענייני משפחה, וחשוב מאוד לעשות כן בהקדם האפשרי, ללא דיחוי. הנה כמה מן המקרים שבהם מומלץ לשקול מעורבות של עורכי דין לענייני משפחה: אלימות במשפחה; קשיים בשמירה על הסכם גירושין או משמורת ילדים; חטיפת ילדים; הסכמי ממון; צוואות וירושות, אפוטרופסות, ועוד.

  מה נדרש מעורך דין לענייני משפחה?

  אנחנו מאמינים, שעורכי דין לענייני משפחה חייבים להיות אנשי מקצוע מעולים. בליווי של עורך דין בענייני משפחה, חשוב שתהיה לאיש המקצוע את הרגישות להבחין מהו בדיוק המינון הרצוי בין לשמור על האינטרסים של מרשו, ולצד זאת למנוע מחלוקות מיותרות אשר יקשו על השבת הסדר על כנו, באם יתאפשר הדבר בעתיד. מקצועיות עורך הדין לענייני משפחה תכלול הבנה עמוקה במגוון נושאים משפטיים, כמו דיני חוזים, גירושים, מקרקעין, צוואות, ואפילו לפעמים הדין הפלילי.

  עורך דין לענייני משפחה חייב גם להיות אדם קשוב ובעל תכונות אנושיות מפותחות, אדם המסוגל ללוות את הלקוח שלו בדרך אישית לא פשוטה לעיתים, דרך שבה אי הוודאות, היריבות הבין אישית, וההפתעות והנתונים המתגלים – חושפים פתחים לפצעים שלעיתים מגלידים רק כעבור זמן רב.

  משרד עורכי דין וינגסט שלו ושות' – מציעים את כל הליווי הנדרש

  צוותי עורכי דין לענייני משפחה במשרד עורכי הדין וינגסט שלו ושות' הינם עורכי דין מיומנים, מושכלים, מנוסים ורגישים, ומוכשרים ללוות אתכם במסע שהוא לעיתים לא פשוט (מבחינה אישית – או גם מבחינה משפטית). ידע מקצועי מקיף, הרבה ניסיון, ויכולת אישית לשמור על האינטרסים שלכם – יסייעו לעורכי הדין לענייני משפחה מבין וינגסט שלו ושות', ללוות אתכם בדרך לפתרון כל סכסוך והחזרת השלווה על כנה.

  * תוכן האתר מובא לאינפורמציה כללית בלבד ואינו מהווה ייעוץ משפטי הניתן ע“י עורכי דין ו/או תחליף לו. ההסתמכות על תוכן האתר הינה באחריות המשתמש בלבד. אין בשימוש באתר כדי ליצור יחסי עו“ד – לקוח.

  קידום האתר ע"י פרוסייטס | Powered & Designed by EVEREST

  לקבלת ייעוץ ראשוני

   Share