לקבלת ייעוץ ראשוני השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  phoneלתיאום פגישה אישית 054-4226117

  עורך דין גירושין – משרד עורך דין לענייני גירושין

  בעשור האחרון חלה ירידה ב"אחוז הזוגות המתגרשים", נתון שנקבע תוך השוואת מספר החתונות ומספר הפרידות בתקופת זמן מסוימת.

  בישראל כיום "רק" כרבע מן הזוגות היהודים שנרשמים כנשואים יסיימו את נישואיהם בגירושין, לעומת כשליש בשנות התשעים.

  לאור סטטיסטיקה זו, והעובדה כי הליך גירושין עלול בקלות להתדרדר לכדי החלפת מהלומות משפטית, ברור הצורך בעורך דין גירושין, בעלי מקצוע היכולים להעניק ליווי משפטי אשר יציב את לקוחותיהם בתום ההליך בעמדה הנוחה ביותר לפתוח פרק חדש בחייהם.

  עורך דין גירושין הוא עורך דין מתחום דיני המשפחה אשר לו ידע וניסיון הדרושים כדי לטפל כיאות בהליכי גירושין, על מאפייניו הייחודיים של כל הליך כזה בו הוא מעורב, בין אם כבא כוחו של אחד הצדדים או כמגשר המטפל בהליך גירושין בהסכמה עבור שני הצדדים גם יחד.

  ישנם עורכי דין העוסקים באופן בלעדי בגירושים וישנם עורכי דין גירושין המציעים ליווי משפטי גם בנושאים נוספים מתחום דיני המשפחה כגון הורשה, אפוטרופסות, אימוץ ועוד.

  משרד עורכי דין שלו & וינגסט, מספק שירותי עורך דין גירושין, פגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, מענה מיידי בכל שאלה ועניין.

  נשמח לעמוד לשירותכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום בטלפון 054-4226117, או מלאו את טופס צור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

  עורך דין גירושין

  ידע במגוון תחומים משפטיים הרלוונטיים לגירושין


  כדי לעשות מלאכתו נאמנה עורך דין גירושין צריך לגלות בקיאות במגוון נושאים שאינם מתחום דיני המשפחה דווקא.

  כך למשל עורך דין גירושין נדרש לעיתים לידע מתחום המקרקעין (כאשר יש לחלק בין בני הזוג נכס/נכסי מקרקעין), החוזים (לצרכי ניסוח הסכם הגירושין וכן כאשר הזוג המתגרש ערך בעבר הסכם ממון), מדיני הנזיקין (כאשר אחד הצדדים פוגע בצד השני באופן המצדיק הגשת תביעה לקבלת פיצוי הולם) ואפילו מן המשפט הפלילי כאשר אחד הצדדים פועל באופן המחייב הגשת תלונה במשטרה (למשל לשם הוצאת צו הרחקה).

  אנו במשרד עורכי דין וינגסט שלו ושות' מתמחים גם בטיפול בהליכי גירושין, על כל המשמע מכך.

  אצלנו תמצאו עורכי דין גירושין בעלי כישורים מקצועיים מן המעלה הראשונה להם כל הכלים הדרושים כדי להעניק לכם ליווי משפטי איכותי ומסור, ליווי המבטיח ניהול יעיל של הליך הגירושין תוך עמידה איתנה על האינטרסים שלכם וגילוי הרגישות הנחוצה כדי למנוע התפתחות סערת רגשות העלולה לסבך את העניינים.

  יעילות הנובעת מרגישות


  עורך דין גירושין נדרש לשמור בתקיפות על האינטרסים של לקוחותיו אולם לאורך כל הדרך עליו ליזכור כי בשלב זה בחייהם היחסים בין בני הזוג עשויים להיות מתוחים שלא לומר טעונים ונפיצים.

  עורך דין גירושין המשכיל לנהל הליך גירושין באופן המאפשר השלמתו בתוך פרק זמן קצר וללא שהצדדים בוחרים לעורר קשיים הגורמים נזק לכל המעורבים (כולל, למרבה הצער, גם את ילדיהם המשותפים) הוא המעניק ללקוחותיו את הליווי המשפטי המוצלח ביותר.

  אנו במשרד עורכי דין וינגסט שלו ושות' ערוכים לספק לכם ליווי משפטי מעולה לאורך הליך הגירושין שלכם, בין אם כשאנו מייצגים אתכם בלבד או בהליך גירושין בגישור.

  הנכם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה הקשורה לגירושין. נשמח לייעץ, לספק מידע מהימן ובמידת הצורך להעניק גם לכם שירותים משפטיים ברמה הגבוהה ביותר.

  עורך דין גירושין


  גירושין, תהליך של פרידה ופירוק הזוגיות, הוא תהליך מורכב מבחינות רבות. מתגרשים רבים מוצאים את עצמם נדרשים להתמודד עם היבטים רגשיים מורכבים, ובכל זאת – לנהל הליך משפטי של פירוק ה"עסק" המשותף, חלוקת רכוש ומזונות, והסדרי משמורת וראייה לילדים המשותפים – וכל זאת, בחשיבה לטווח ארוך.

  אתם צריכים עורך דין גירושין מקצועי, שיהיה בצד שלכם.

  עורך דין לענייני גירושין, הינו איש מקצוע מיומן שילווה אתכם לאורך כל הדרך החל מניסוח הסכם הגירושין ו עד לפרידה הסופית – ולעיתים עוד זמן רב לאחר מכן. תפקידו של עורך דין גירושין הוא לכתוב את הסכם הגירושין, לוודא שהאינטרסים שלכם בהווה ובעתיד יישמרו, לדאוג לתנאי פרידה שיהיו הוגנים וראויים עבור כל הצדדים (כולל הילדים), ולעזור לכם ליצור מסגרת שתאפשר לכם להתחיל את הפרק הבא בחייכם בצורה הטובה ביותר האפשרית

  עורך דין גירושין טוב ימנע חיכוכים ולא ילבה אותם


  כיום, סטטיסטיקת הגירושין בארץ עומדת על 30% מכל הזוגות הנשואים – והכמות נמצאת בעליה מתמדת. זה אומר, שאחד מכל שלושה זוגות נישאים, מוצא את עצמו על מדרגות הרבנות, מעוניין בסיום הקשר.

  זה לא משנה מדוע הקשר שלכם הסתיים – חשוב לסיים אותו נכון. הבחירה בעורך דין מקצועי לענייני גירושין תבטיח שבהסכם הגירושין שלכם יתאפשר לכם לשים דגש ולא לוותר על מה שחשוב לכם באמת, וביחד עם זאת, לאפשר גם לצד השני, במידת האפשר, להשיג הסכם שיהיה לו חשוב לשמור ולכבד.

  עורך דין גירושין טוב הוא איש מקצוע מעולה בתחומים רבים


  עורך דין לענייני גירושין יידע להציע לכם ידע ותמיכה בנושאים רבים ומגוונים, כמו דיני מקרקעין, תהליכים בבית הדין הרבני, דין פלילי (אם צריך, שלא נדע), וכמובן גם ידע ביחסים בין אישיים ורגישות אנושית, כשצריך. מסיבה זו ומסיבות רבות אחרות, חשוב שתבחרו בעורך דין מקצועי לענייני גירושין, שיידע להציע לכם מסגרת כוללת, תומכת, מיודעת ואחראית, שידאג לאינטרסים שלכם ויאפשר לכם להתמקד בהיבטים הרגשיים של הליך מטלטל זה.

  מידע חשוב בנושא עורך דין גירושין:


  1. בקשה ליישוב סכסוך בין בני זוג.

  2. צו הרחקה בגירושין.

  3. חלוקת רכוש בגירושין

  4. חלוקת דירה בגירושין

  5. ביטול הסכם גירושין

  6. תשלום מזונות

  7. חוק מיסוי מקרקעין בהליך גירושין

  פנו אלינו לקבלת ליווי מקצועי


  משרד עורכי דין וינגסט שלו ושות' מציע ליווי מקצועי ממומחים בתחום הגירושין, אשר יאפשרו התמודדות משפטית מתאימה בדיוק לצרכים שלכם ולתהליך הייחודי שאתם עוברים, עם ידע מקצועי משלים בתחומים משפטיים נדרשים, וצוות עורכי דין המתמחים גם במקרקעין, בחוזים, ובנושאים אחרים.  

  עורכי דין גירושין ממשרדנו ערוכים לתת יד, לחשוב עבורכם קדימה, ולדאוג להסכם שיאפשר לכם להתחיל מחדש, ברגל ימין.

  עורך דין גירושין

  משרד עורכי דין שלו & וינגסט, מספק שירותי עורך דין גירושין, פגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, מענה מיידי בכל שאלה ועניין.

  נשמח לעמוד לשירותכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום בטלפון 054-4226117, או מלאו את טופס צור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.


  נושאים נוספים בנושא גירושין:

  1. האם למי שהגיש תביעת גירושין ראשון יש סיכוי גבוה יותר להצליח במשפט?

  2. מה ההבדל בין אישה עגונה לאישה מסורבת גט?

  3. כיצד להתמודד עם סרבנות גט?

  4. הקושי של החרשים בגירושין – ודרכי התמודדות.

  5. מהם ההבדלים בין גירושין של ידועים בציבור לגירושין של נשואים?

  6. מה לעשות במקרה שבן הזוג מפר את הסכם הגירושין?

  7. כיצד לצמצם פגיעה בילדים בתהליך הגירושין.

  8. סמכות נגררת וסמכות אגבית.

  9. מהם המיתוסים בהליך גירושין?

  10. מהו התהליך שעובר זוג מרגע הפנייה לעורך דין משפחה?

   

  * תוכן האתר מובא לאינפורמציה כללית בלבד ואינו מהווה ייעוץ משפטי הניתן ע“י עורכי דין ו/או תחליף לו. ההסתמכות על תוכן האתר הינה באחריות המשתמש בלבד. אין בשימוש באתר כדי ליצור יחסי עו“ד – לקוח.

  קידום האתר ע"י פרוסייטס | Powered & Designed by EVEREST

  לקבלת ייעוץ ראשוני

   Share