לקבלת ייעוץ ראשוני השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
phoneלתיאום פגישה אישית 073-702-8434
 • חוק מעודכן – הילד יכול לישון אצל האבא ללא הוכחת יכולת הורית

  תהליך הגירושין אינו תליך פשוט, ועל אחת כמה וכמה כאשר מעורבים בו ילדים, ובפרט כאשר הם קטינים. ההורים, שני אנשים בוגרים אשר קיבלו החלטה להמשיך הלאה בחייהם, מטפלים בהיבטים.

  FacebookTwitterGoogle+Share
 • מה ההבדל בין אישה עגונה לאישה מסורבת גט?

  על פי החוק בישראל, רק קבלת גט כריתות מבית הדין הרבני, משחררת הן את הבעל והן את האישה מהחובות והזכויות שמתקיימות מכורך הנישואין בין הבעל לאישה ומאפשרת להתחיל בפרק ב'..

  FacebookTwitterGoogle+Share
 • כיצד להתמודד עם סרבנות גט?

  כאשר אחד מבני הזוג מעוניין להתגרש והשני מסרב להסכים למתן הגט, נמצא בן הזוג המעוניין "לפרק את החבילה" במצב לא פשוט. מחד – הוא אינו מעוניין להמשיך ולקיים קשר זוגי.

  FacebookTwitterGoogle+Share
 • ילד מאומץ וירושה

  בישראל, ניתן לאמץ ילד על פי חוק האימוץ (התשמ"א – 1981). ילד מאומץ הינו ילד בעל מעמד חוקי שהוא כמעט זהה לזה של אחיו, הילד הביולוגי, ובמידה שישנם גם ילדים ביולוגיים וגם.

  FacebookTwitterGoogle+Share
 • סמכות נגררת וסמכות אגבית

  משפט פרוצדוראלי, להבדיל ממשפט מהותי, נוגע לאופן בו יש לנהל הליך משפטי מסוים. הליכים מסוגים שונים מנוהלים לפי סדרי דין שונים, כך למשל סדר הדין הפלילי וסדר הדין האזרחי..

  FacebookTwitterGoogle+Share

* תוכן האתר מובא לאינפורמציה כללית בלבד ואינו מהווה ייעוץ משפטי הניתן ע“י עורכי דין ו/או תחליף לו. ההסתמכות על תוכן האתר הינה באחריות המשתמש בלבד. אין בשימוש באתר כדי ליצור יחסי עו“ד – לקוח.

Powered & Designed by EVEREST

לקבלת ייעוץ ראשוני