לקבלת ייעוץ ראשוני השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
phoneלתיאום פגישה אישית 073-702-8434
 • סמכות נגררת וסמכות אגבית

  משפט פרוצדוראלי, להבדיל ממשפט מהותי, נוגע לאופן בו יש לנהל הליך משפטי מסוים. הליכים מסוגים שונים מנוהלים לפי סדרי דין שונים, כך למשל סדר הדין הפלילי וסדר הדין האזרחי..

  FacebookTwitterGoogle+Share
 • מהי הוראת נאמנות בצוואה?  

  נאמנות היא מבנה משפטי עתיק יומין לפיו אדם יכול לבחור למסור נכסים וממון לנאמנות (Trust) לה ממונה נאמן. יוצר הנאמנות יכול לקבוע הנחיות בכל הקשור לאופן בו ינהל הנאמן את הנכסים.

  FacebookTwitterGoogle+Share
 • הקושי של החרשים בגירושין – ודרכי התמודדות

  בישראל, מתקבלות דרכים שונות להתחתן (כולל חתונה אזרחית בחו"ל) – אולם על מהלך הגירושין וקבלת מסמך גט הכריתות, אמון בית הדין הרבני בלבד. כל זה הוא טוב ויפה, בזוגות נורמטיביים.

  FacebookTwitterGoogle+Share
 • חוק האימוץ – עדכון יולי 2017

  ביולי 2017 הודיעה מדינת ישראל בטיעון שנוסח על ידי משרד הרווחה ומשרד המשפטים, על התנגדות לאימוץ ילדים על ידי שני בני זוג מאותו המין. לצד הרחבת ההיתרים לאימוץ על ידי ידועים.

  FacebookTwitterGoogle+Share
 • חוק המזונות המעודכן

  ביולי 2017 קבע בית המשפט העליון כי במקרים של משמורת משותפת, בהם שני ההורים מרוויחים שכר זהה או דומה, דמי המזונות יחולקו באופן שווה בין האב לאם, ולא יוטלו באופן חד צדדי על.

  FacebookTwitterGoogle+Share

* תוכן האתר מובא לאינפורמציה כללית בלבד ואינו מהווה ייעוץ משפטי הניתן ע“י עורכי דין ו/או תחליף לו. ההסתמכות על תוכן האתר הינה באחריות המשתמש בלבד. אין בשימוש באתר כדי ליצור יחסי עו“ד – לקוח.

Powered & Designed by EVEREST

לקבלת ייעוץ ראשוני